Tibuki czyli znany sklep łańcuszki z bursztynem

Jednym z najlepszych sposobów na powitanie ciepła bursztynu w swoim świecie jest noszenie go blisko skóry. Bursztyn jaki sprzedaje sklep łańcuszki z bursztynem od dawna jest używany jako biżuteria, ponieważ jest tak piękny i dekoracyjny, ale także dlatego, że najlepiej wpływa na uzdrawianie. Kiedy Amber ma bezpośredni kontakt ze skórą, może wysłać te uzdrawiające wibracje tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Nosząc go, niesiesz ze sobą również elementy bursztynu i jesteś w stanie chronić swoją aurę, a czakry są zrównoważone i oczyszczone.

Bursztyn oferowany przez sklep łańcuszki z bursztynem jest również popularny w praktyce feng shui. Może wprowadzić uziemienie do twojej przestrzeni i ziemskie ciepło do każdego zimnego zakątka domu. Jeśli chcesz poprawić sobie samopoczucie, możesz umieścić Amber w centrum swojego domu. Możesz również umieścić go w sypialni lub pod łóżkiem, jeśli chcesz przyciągnąć stabilność i wsparcie.

Możesz również użyć bursztynu ze sklepu z łańcuszkami z bursztynem w uzdrawianiu reiki i umieszczając go bezpośrednio na czakrze sakralnej, aby powitać uzdrowienie. Inne kamienie, z którymi bursztyn dobrze współgra, to ziemisty agat mchu i jaspis. Bursztyn jest ciepłym kamieniem słonecznym, więc będzie dobrze współgrał również z Perydotem. Sklep łańcuszki z bursztynem zaprasza!