Sklepy, strony internetowe Gdynia na wyciągnięcie ręki!

Wzmocnienie Twojej firmy dzięki decyzjom dotyczącym rozwoju sieci opartym na danych. Czy wiesz, że więcej użytkowników smartfonów woli uzyskiwać informacje ze strony internetowej niż z aplikacji mobilnej? Badanie wykazało, że ponad 50% użytkowników smartfonów woli przeglądać lub robić zakupy w witrynie marki niż w aplikacji mobilnej, ponieważ nie chcą pobierać aplikacji. W obliczu trudnej decyzji dotyczącej opracowania rozwiązania online, w tym aplikacji mobilnej, prawdopodobnie dokonasz nieefektywnej inwestycji, jeśli nie będziesz mieć dostępu do wszystkich danych. Pobranie aplikacji mobilnej często wymaga od potencjalnego klienta wykonania kilku dodatkowych kroków. Weź pod uwagę, że podjęcie dodatkowych kroków oznacza również, że użytkownik spędzi więcej czasu, co zwiększa szansę, że nie zrobi tego.

Konsultanci tworzący sklepy, strony internetowe Gdynia mogą określić, czy oferowanie tych dodatkowych kroków potencjalnym klientom jest właściwą strategią dla Twojego produktu/usługi. Często okazuje się, że lepszym rozwiązaniem zamiast tworzenia dedykowanej aplikacji może być stworzenie mobilnej wersji obejmującej sklepy, strony internetowe Gdynia. Sprawa zmniejszenia liczby kroków (lub kliknięć), które potencjalny klient wykonuje na Twojej stronie www i w sklepie online, prowadzi nas do następnego punktu.

Nowoczesne, minimalistyczne i integracyjne sklepy, strony internetowe Gdynia sprzedają! Obecny stan Internetu kładzie nacisk na architekturę zorientowaną na sieć i sieci społecznościowe, które zapewniają użytkownikom końcowym bogate, interaktywne wrażenia.