Ośrodek leczenia uzależnień i nałogi od leków

Porzucenie nałogu leków na receptę, narkotyków ulicznych lub alkoholu – lub jakichkolwiek innych zaburzeń związanych z używaniem substancji – jest dużym osiągnięciem. Masz się czym pochwalić, ale jeszcze trochę pracy przed Tobą. Detoks to dopiero początek długiego procesu, dzięki któremu nauczysz się radzić sobie z apetytem i unikać nawrotów.

Poradnictwo jest podstawą leczenia zaburzeń związanych z używaniem substancji dla wielu osób. Terapia poznawczo-behawioralna jaką prowadzi ośrodek leczenia uzależnień, poradnictwo rodzinne i inne rodzaje terapii mogą pomóc w utrzymaniu czystości. Psychoterapia może również leczyć inne schorzenia psychiczne, które często odgrywają rolę w nadużywaniu substancji.

Dlaczego potrzebujesz porady? Ośrodek leczenia uzależnień Ci ją zapewni!
Zaburzenie związane z używaniem substancji to coś więcej niż fizyczne uzależnienie od narkotyków lub alkoholu. Nawet po detoksie w ośrodku leczenia uzależnień, kiedy twoje ciało nie jest już zależne, istnieje duże ryzyko nawrotu. Zapraszamy na terapię jaką prowadzi ośrodek leczenia uzależnień!