Ile kosztują papierowe długopisy ekologiczne?

Rozważ rozdawanie niestandardowych grawerowanych długopisów na targach lub innych konwencjach biznesowych. Uważaj na zestawy długopisów lub prezenty, które możesz rozdawać swoim ulubionym klientom i partnerom.

Typ długopisów i ołówków, w tym papierowe długopisy ekologiczne — standardowe długopisy metalowe nie są już domyślne. Możesz wybrać bardziej wyszukane długopisy, takie jak miękkie w dotyku lub żelowe. Metalowe długopisy doskonale nadają się do dodania do toreb z nadrukiem na zamówienie, które można rozdawać na targach lub konwencjach. Możesz także rozważyć zamówienie kolorowych ołówków lub pasemek do rozdania jako gadżet firmowy dla nowego pracownika.

Funkcja jaką mają papierowe długopisy ekologiczne — Czy prowadzisz firmę głównie technologiczną? Być może rozsądniej byłoby zamówić promocyjne rysiki do użytku na ekranach. Istnieje wiele długopisów wyposażonych w rysik na końcu, dzięki któremu można pisać niezależnie od rodzaju notatek.
Twórz spersonalizowane gadżety za pomocą długopisów z logo firmy, aby zwiększyć świadomość marki

Długopisy z logo Twojej firmy, papierowe długopisy ekologiczne mają potencjał, aby dotrzeć do nowych odbiorców, w zależności od tego, czy rozdajesz je na targach lub nowym klientom, czy nawet jako prezenty dla pracowników. Długopisy z nadrukiem są klasycznym artykułem promocyjnym, ponieważ zamawiane hurtowo są uważane za niedrogie i zapewniają duże korzyści odbiorcy. W przypadku wielu firm pióra i papierowe  eko długopisy okazały się bardzo skuteczne w konwersji, zwłaszcza gdy na samym piórze wydrukowano dane kontaktowe lub gdy były oferowane bezpłatnie przy zakupie. Jeśli zastanawiasz się nad drukowanymi długopisami dla swojej firmy, mamy dla Ciebie rozwiązanie!