Krakus i jego domki drewniane na wymiar

Jaki jest Twój budżet na domki drewniane na wymiar?

Większe domki drewniane na wymiar kosztują więcej, więc Twój budżet może ograniczać Cię w wyborze rozmiaru. Ważne jest, aby wcześniej obliczyć budżet na domki drewniane na wymiar – będzie on musiał pokryć koszty domku letniskowego, instalacji, materiałów podstawowych i wyposażenia.

 

Europejska sekwoja to drewno budowlane klasy premium. Zawiera naturalną substancję chemiczną w porach, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne, owady i gnicie. Sekwoja wytrzymuje znacznie dłużej niż inne rodzaje drewna, gdy jest wystawiona na działanie trudnych warunków panujących w Wielkiej Brytanii i Europie Północnej. Dostępna jest również wersja do dużych obciążeń, która zapewnia jeszcze wyższy poziom ochrony.

Długie, proste deski na domki drewniane na wymiar produkowane z sekwoi układają się idealnie, bez odchyleń i niewielu wad. Drewno to ma naturalną wytrzymałość i stabilność, dzięki czemu jest idealnym wyborem do drewnianych pomieszczeń ogrodowych, takich jak altanki. Co więcej, głęboki czerwony kolor sprawia, że jest bardzo atrakcyjny.

Sekwoja jest zwykle tańsza niż cedr, ale nadal jest klasyfikowana jako drewno premium. Posłuży przez całe życie i doda elegancji każdemu drewnianemu budynkowi ogrodowemu letniskowemu.